Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci z víkendu připisují zlato a bronz!


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 07.10.2019 17:54

Sobota se nesla v duchu turnajů mladších žáků. Do dění Olomoucké ligy mladších žáků zasáhla obě mužstva, Mohelnice 07 i Mohelnice 08. Jak to celé dopadlo?

FBC Mohelnice 07

Domácí turnaj čekal kategorii 07. V našlapané tabulce se naši utkali s Uničovem, Olomoucí Stars, Asperem Šumperk a Olomoucí Rangers. Turnaj se odehrál v přátelském duchu, za výborné podpory z publika a neskutečných výkonů našich mlaďáků. V prvním zápase jsme vyzvali Uničov, který se nám podařilo porazit 1:2. Do druhého utkání s Olomoucí Stars jsme nabuzeni minulou výhrou vlétli a se soupeřem otevřeli střelnici. Konečný výsledek 11:6 pro Mohelnici mluví jasně. Mač s Asperem naznačoval, že právě vítěz tohoto utkání bude pozdějším králem celého turnaje. Naši mladší žáci se soupeřem ze Šumperka prohrávali minutu před koncem 2:4, ovšem kluci nic nevzdali, bojovali až do konce, a ve výsledku vyválčili remízu 4:4, super práce! Poslední utkání bylo již méně napjaté, protože Olomouc Rangers jsme udolali s přehledem 6:3. Díky lepšímu brankovému rozdílu jsme tedy ovládli domácí turnaj těsně před již zmíněným Asperem. Zlato tedy zůstává v Mohelnici, gratulujeme!

FBC Mohelnice 08

Druhá část mohelnických mladších žáků se vydala do Hranic na Moravě. V bohaté konkurenci si změřila síly s Prostějovem, Vikýřovicemi, Hranicemi a Lutínem. Pro kluky a holky, kteří doplnili mladší žáky z elevků bylo novinkou větší hřiště, nutno dodat, že se s ním poprali statečně. Prostějov (2:1) a Vikýřovice (7:0) jsme porazit zvládli, avšak na domácí Hranice (1:4) a Lutín (1:3) jsme byli krátcí. V konečném pořadí turnaje jsme obsadili krásnou bronzovou příčku. Slitina tedy putuje do Mohelnice, gratulace!

Jménem klubu děkujeme všem hráčům, kteří se účastnili sobotních turnajů, děkujeme též rodičům za ochotu a podporu, trenérům, rozhodčím, pořadatelům a všem, kteří se podílí na průběhu Olomoucké ligy mladších žáků.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři