Logo klubu
Skip to content

Muži v Přerově berou pouze tři body a v soutěži jsou třetí


 Muži A   
 Zveřejněno 27.01.2019 22:24

V sobotu 26. ledna se naše A mužstvo vydalo do Přerova, kde ho jako první čekal souboj o čelo tabulky s Třincem, a potom souboj s Olomoucí B, která pluje ve středních vodách tabulky. Počínání našich chlapů Vám bude přiblíženo prostřednictvím následujících řádků.

FBC Ossiko Třinec 3:6

Prvním soupeřem dne byl pro naše chlapáky vedoucí tým celé Regionální ligy mužů, a to Třinec. Třinec hrající velmi kvalitní florbal si po právu z tohoto zápasu odnesl tříbodový zisk, protože naše chlapi přehrával. My jsme navíc nedokázali využívat jasné brankové příležitosti, a naopak jsme třineckým servírovali gólové šance prostřednictvím našich chyb jako na běžícím páse. Začátek zápasu byl naprosto stejný jako v listopadu v Třinci, když nám klub z Moravskoslezského kraje odskočil na rozdíl třech branek. Manko se ovšem po gólech Šincla a Zacha podařilo zmenšit na rozdíl jediné přesné trefy. Od té doby jsme bohužel v zápase tahali za kratší konec pomyslného lana a produkovali jednu chybu za druhou, které soupeř dokázal trestat. Další tři trefy do naší sítě znamenaly definitivní konec nadějí na bodový zisk z tohoto zápasu. V poslední minutě už jen skóre na 3:6 kosmeticky upravil Sedmera krásnou šibenicí z bezprostřední blízkosti.

FBS Olomouc B 14:3

Do druhého zápasu jsme vstupovali značně uvolněnější. Zápas v pomalejším tempu přinesl spoustu pohledných akcí na obou stranách. Celé utkání jsme měli ve svých rukou a bereme z něj po výhře 14:3 zaslouženě tři body. Přesnými střelci z našeho týmu byli: Šincl (5), Sedmera (2), Pudil (2), Vaněk (1), Nejezchleba (1), Novotný (1), Šalda (1), Navrátil (1). Kuriozitou zápasu byly oslavy branek v podání Jiříka Šincla, který jimi zvedal diváky ze sedaček. Jeho oko lahodící kousky s hokejkou i bez ní byly zřejmě způsobeny čokoládovými cereáliemi Jeníkův lup, které mezi zápasy posvačil a dodal jimi energii nejen sobě, ale i celému týmu. Za zmínku určitě stojí gólový příspěvek tohot hráče, který pálil v Přerově naostro, a dokonce si schoval pár ostrých nábojů na večerní zápas za Svitavy, kde také dokázal skórovat, což ovšem svitavskému celku proti Telnici nepomohlo a Troopers podlehli vysoko 4:12.
Z tohoto víkendu tedy bereme tři body a vinou prohraného utkání s Třincem se usazujeme na třetí příčce soutěže o tři body za druhými Domaslavicemi.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři