Plichtoví specialisté: Dorost ani doma nedokázal vyhrát. Zato dvakrát dělil se soupeřem body.

Dorost
 Zveřejněno 20.01.2020 21:19

Nedělní domácí turnaj čekal dorostence. Ti si v lize zatím moc dobře nevedou. Od posledního místa je před špílky dělily pouhé dva body. Napravili si kluci renomé?

FBC ZŠ Uničov 6:6

Úvodní utkání celého turnaje začalo lépe pro modré dresy. FBC Mohelnice se po první třetině pyšnila čtyřbrankovým náskokem a vše napovídalo jasné záležitosti. Bohužel, mužstvo usnulo na vavřínech a během druhé periody Uničov srovnal. Třetí třetina již byla vyrovnaným soubojem obou celků chtivých po bodech do tabulky. Mohel dlouho sahala po plném počtu, ale čtyřicet devět vteřin do sirény byl proti uničovský Sláma, který nakonec srovnal na konečných 6:6. Bod za remízu je pouze malou náplastí za promarněnou druhou periodu.

FBS Olomouc B 4:4

Proti rezervě Olomouce jsme měli podobně dobrý start jako s uničovským rivalem. Bílomodří sice po přestávce srovnali na 2:2, slovo si pak vzali Pátek a Keprt a překlopili mač na stranu Mohelnických. Vedení 4:2 nám bohužel nevydrželo. Tentokrát prospaná třetí třetina pohřbila naděje na zisk plného počtu bodů. Když FBS necelé dvě minuty do konce srovnala, věděli jsme, že dnes to kuličkově necinkne. Přidáváme další remízku do sbírky a za konečný stav 4:4 si připisujeme bodík.

Mohelnice je na plichty opravdu specialista. Kluci z pomezí Hané si připisují již pátý nerozhodný výsledek a v tabulce 2. ligy dorostenců jsou stále předposlední. Trenér Dočekal však své svěřence chválí. Vyzdvihuje hlavně bojovnost našich dorostů, kteří se dokázali semknout a urvat ze špílů alespoň po bodu. U každého z nich je vidět herní i technický posun, což je pro oko coache za jeho tvrdou dřinu odpovídající satisfakce.