Logo klubu
Skip to content

Přípravka doma hrála s 23 hráči! Z turnaje bere stříbro.


 Přípravka   
 Zveřejněno 17.11.2019 22:24

Neděle zavála na Mlýnskou turnaj přípravek. Do Mohelnice si našla cestu dvě družstva Olomouce, Jeseník a Uničov. Jak se mohelnické mužstvo porvalo s celokrajovou konkurencí? Jaká byla atmosféra v hale? Chutnalo fanouškům v bufetu? To se dozvíte z následujících znaků.

Cestu turnajem v ranních hodinách zahájila Mohelnice s Uničovem. V napínavém zápase, na který se přišlo podívat více než padesát fanoušků a rodičů, nebyl jasně lepší tým. Z utkání nahoru dolu jsme ještě minutu před koncem nebýt šikovných mohelnických ručiček mohli odejít s prázdnou. Během poslední minuty hry jsme dvakrát skórovali, čímž jsme zápas otočili v náš prospěch a vítězíme 12:11. Nutno dodat, že vítěznou branku jsme vstřelili vteřinu před koncem hrací doby. Neskutečné! V druhém klání nás čekal Jeseník. Celou dobu jsme kontrolovali hru a po zásluze si připisujeme tři body do tabulky turnaje za výhru 8:2. Přesně v jedenáct hodin vypukla ta největší bitva. Špíl o první místo, Mohelnice versus Olomouc 11. Po nervy drásajícím souboji, kdy fanouškům dobroty z bufetu kvůli napětí málem zaskočily, se nakonec obě družstva rozcházejí smírně, 4:4. Poslední zápas už byl pro naši přípravku povinností. Los nám nabídnul trápící se Olomouc 12, se kterou jsme si poradili vysoko, 11:4.

V rámci klubové politiky, v níž ctíme heslo, že si musí zahrát všichni, co víc, ještě před domácím publikem, se nedělního turnaje zúčastnilo dvacet tři hráčů v zelených mohelnických dresech, což je v herních systému tři a brankář slušné číslo. Během zápasů jsme vyzkoušeli i více gólmanů a testování přineslo své ovoce. Z domácího turnaje si neseme stříbro jen o skóre za první Olomoucí 11. Ovšem na výsledcích nezáleží, hlavní je si celou akci užít a mít radost z florbalu. Myslíme, že si všichni hráči i hráčky turnaj užili a domů přišli plni zážitků. Jménem klubu chválíme všechny holky a kluky za reprezentaci klubu. Díky patří i rozhodčím, pořadatelům a hlavně vám, divákům.

Vyjádření trenérky mohelnické přípravky Kláry Strupkové:

„Na domácí půdě se představili téměř všichni naši nejmenší. Byli jsme příjemně překvapeni, že se nováčci do bojů o vítězství vrhli s nadšením a pílí. Bylo hezké vidět radost z prvních ligových gólů, krásné akce a úsměvy na tvářích. Děkujeme také všem rodičům za patřičnou atmosféru při utkáních.“


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři