Logo klubu
Skip to content

Přípravka jede z Jeseníku s vavřínovými věnci, zlatou i perníkovou medailí!


 Přípravka   
 Zveřejněno 09.03.2020 19:08

V sobotu za mohelnické barvy bojovala Přípravka. Ta se vydala do Jeseníku, kde je po dlouhé cestě čekal dobře zorganizovaný turnaj. Původně jsme měli změřit síly s Jeseníkem, Asperem a dvěma týmy Prostějova. SK však nedojel na dva manšafty, a tak to pro naše borce a borkyně vypadalo jen na tři zápasy. Ovšem situaci zachránil domácí Jeseník, který do bojů nasadil i druhý tým, za což mu posíláme palec nahoru.

Samotný průběh turnaje byl pro Mohelnici jasnou záležitostí. Ani jeden z nasazených nás nepřekonal, a proto zaslouženě bereme zlatou medaili. Placku si však odvezli všichni účastníci turnaje, alespoň tu perníkovou. První tři týmy k ní přidali i kovovou, což byl přesně případ našich, zlatonka a perníková.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat organizátorům za příjemné odpoledne plné sportovních zážitků. Dále trenérky chválí naše brankáře. Kuba Němeček, Peťa Ryšavý a Erik Opluštil se dnes dobře vyspali a předváděli neuvěřitelné zákroky. Zapomenout nesmíme ani na celý tým. Ten makal o sto šest a první flek si zasloužil. Fanoušci byli také výborní, v kotli to jen vřelo, bylo je slyšet, díky.

Z velmi povedeného turnaje v Jeseníku si tedy odvážíme krásné pozlacené první místo.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři