Logo klubu
Skip to content

Přípravka na domácí půdě ukázala své silné jádro i nejmenší členy!


 Přípravka   
 Zveřejněno 07.02.2019 10:47

Minulý týden se rozdávalo vysvědčení a děti si užívaly pololetních prázdnin. Většina rodin využila volna a vydala se na zasněžené hory provětrat lyže. Mohelnická přípravka se tedy nemohla ukázat na domácí ploše v plné síle, ale i přes to bojovala a předvedla, co umí. Turnaj se uskutečnil v neděli 3. 2. 2019 na domácí hale MSH Mlýnská a přivítal týmy Jeseník, Uničov a Šumperk. FBC Mohelnice měla za úkol postavit dvě družstva. Trenéři se rozhodli udělat tým zkušenějších hráčů v zelených dresech a tým nováčků v červených barvách.

Zkušenější družstvo si na hřišti vedlo moc dobře, hráči předváděli krásné akce a až na utkání proti Uničovu dokázali všechny zápasy dovést do vítězného konce. Zaslouženě si z turnaje odnášejí stříbrnou medaili. Mohelničtí „maloši“ v červené barvičce se do každého zápasu vždy vrhli odhodlaně, dokonce hned první zápas proti Jeseníku vyhráli. Další týmy, včetně zelené Mohelnice, červeňáky přehrály. Každopádně trenéři červené družstvo chválí za odhodlanost a hlavně pokrok, který hráči od začátku sezóny udělali – chce to jen více zkušeností. Na turnaji se nám předvedli i úplně nejmladší hráči Mohelnice – 5letí Matýskové :-) Suma sumárum, Mohelnice na turnaji obsadila krásné 2. a 4. místo.

Pořadatelé se však rozhodli odměnit všechny týmy – každý hráč dostal medaili za doprovodu bouřlivého potlesku fanoušků! Děkujeme pořadatelům, rodičům a všem příznivcům mohelnického florbalu, že přišli podpořit naše mladé naděje a během turnaje vytvářeli výbornou atmosféru. Společně bojujeme a společně vítězíme.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři