Logo klubu
Skip to content

Přípravka v Prostějově zářila. Byla by zlatá!


 Přípravka   
 Zveřejněno 17.02.2020 15:55

V neděli se Přípravka vydala do Prostějova. Na turnaji pořádaném domácím SK se naše prťata střetla se Šumperkem, Jeseníkem, Litovlí a Prostějovem. Jak jsme si vedli?

V prvním zápase jsme nastoupili proti Šumperku, který jsme porazili. Ve druhém mači nás čekal Jeseník. V něm jsme dlouho vedli, ale nakonec ho chlapci a dívky z lázeňského města otočili na svou stranu. Ve třetím špílu jsme vyzvali Litovel. Utkání na dvě hřiště, výkonnostně lepší a horší. V celkovém součtu si také připisujeme výhru. V závěrečném klání jsme zdolali Prostějov a vypadalo to přímo zlatě. Díky výhře Litovle nad Jeseníkem bychom se v konečném pořadí umístili na prvním místě. Bohužel, turnaj se nevyhlašoval, škoda.

Pozitivem je, že i když za Mohelnici jeli nováčci, tak byli moc šikovní. Bez problémů se připojili k týmu a předvedli pěkné akce. Mrzí nás, že jsme hráli jen jeden zápas na dvě hřiště. Jenom Litovel a Mohel totiž přivezli dostatek hráčů na tento herní styl. Hráči se kvůli tomu nemohou tolik rozvíjet, jelikož velký počet florbalistů nedovolí takový ice-time, jaký by byl na dvou hřištích. Za turnaj i přesto děkujeme hráčům, rodičům, pořadatelům, rozhodčím i soupeřům.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři