Logo klubu
Skip to content

Rezerva proti Přerovu a Litovli neuspěla, z Litovle odjíždí bez bodu


 Muži B   
 Zveřejněno 13.11.2018 21:53

V sobotu 10. listopadu mužská rezerva cestovala do Litovle, aby se zde střetla s týmem IBK Bisons Přerov a s týmem na pátém místě v tabulce soutěže, a to FBC TJ TATRAN LITOVEL. Podařilo se našemu B týmu odlepit od dna tabulky? Dočtete se v následujících řádcích.

IBK Bisons Přerov 4:7

V prvním zápase se tým pod vedením Tomáše Berky střetnul s celkem IBK Bisons Přerov, který se momentálně nachází na 4. místě soutěže. Pro divákovo oko velice pohledný zápas plny soubojů a zajímavých akcí se nám však nepodařilo překlopit na naši stranu. Vedení 4:2, nabyté v druhé třetině, jsme neudrželi, a nakonec jsme prohráli 4:7.

FBC TJ TATRAN LITOVEL 1:6

Druhý „ŠPÍL“ proti FBC TJ TATRAN LITOVEL byl z našeho pohledu o něco horší. Litovelští kvůli většímu štěstí v zakončení dokázali zápas proměnit v tříbodový zisk. Po prohře 1:6 tedy odjíždíme z Litovle bez bodu.

I přes dnešní bodový neúspěch a 11. místo v tabulce Olomoucké ligy mužů se 3 body je třeba rezervu pochválit. Od začátku ročníků se její herní projev zlepšil, je rozhodně na čem stavět, a proto chlapi a žena zaslouží pochvalu nejen od svého trenéra, ale i od celé Mohelnice za nasazení, předvedený výkon a hlavně za vzornou reprezentaci klubových barev!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři