Muži B
 Zveřejněno 02.12.2019 20:17

O víkendu hrála i Rezerva. Tým pod trenérskou rukou Berky v sobotu vyjel do Hranic. Jak jsme si poradili z Bizony z Přerova a s Olomoucí C?

IBK Bisons Přerov 3:2

Bizoni, plující ve středních vodách Olomoucké ligy mužů, se s námi rozhodně nemazlili. I když je IBK v polovině tabulky, herně jsou na tom kluci ze statutárního města velmi dobře. Tým s brankářskou posilou v podobě Charleiho Greenberga hrál s našimi zápas nahoru dolů. I přes ofenzivní snažení našeho oponenta, který si dokonce vynutil dvouminutovou přesilovku 5:3, se nám podařilo udržet Bizony na uzdě. Všechny defenzivní úkony jsme plnili skvěle a zásluhou Dočekala a dvakrát Šuly jsme třikrát vsítili. Soupeř nám odpověděl jen dvakrát, a proto bereme za vítězství 3:2 důležité tři body.

FBS Olomouc C 3:9

Do zápasu s Olomoucí jsme nastoupili značně unaveni ze složitého špílu s Přerovem. První třetinu jsme zvládli dobře. Po gólech Nitky a Dočekala se měnily strany za stavu 2:2. Pak se ale rozjel olomoucký brankostroj. Dlouhá éra gólů se zastavila až na čísle 9. Skóre upravoval už jen Dočekal a s Olomoucí tedy prohráváme 3:9. Makali jsme, snažili jsme se, dali jsme do toho vše, ale bohužel, nevyšlo to.

Ze sobotního turnaje si tedy vezeme tři body a jsme ve středu tabulky. Trenérský štáb celou skvadru chválí, odbojovaných dvakrát třicet devět minut. Příště, před domácím publikem, vyhrajeme oba mače v turnaji!