Logo klubu
Skip to content

Rezerva veze z Kojetína plný počet bodů. V tabulce Olomoucké ligy je pátá!


 Muži B   
 Zveřejněno 19.01.2020 21:24

Béčko se v sobotu vydalo do Kojetína. Ve zdejší hale se Mohelnice střetla s Troubelicemi a s domácím Kojetínem. Jak se nám vedlo?

Orel Jednota Troubelice 13:6

V prvním utkání nás čekalo mužstvo z poloviny tabulky. Troubelice dokázaly z osmi předchozích zápasů ukořistit jen 12 bodů, což bylo přesně stejně jako naše Rezerva. Byl to tedy dle tabulky sousedský souboj. Do velice hektického mače jsme vstoupili lépe my. Zásluhou Dočekala a Nitscheho jsme vedli už 2:0. V čase 17:16 však poprvé prostřelil naši gólmanku troubelický Rotrekl. Potom se ale na brankáře Jednoty valila ofenzivní smršť. Nitsche, Dočekal, Bizek, Junek a bylo to 6:1. Pak se znovu ozvaly Troubelice, ovšem odpověď z hole Dočekala přišla záhy. Troubelice, Pudil, Jednota, Bizek a Junek, soupeř, Berka, Junek, Bizek a naposledy Orel Jednota Troubelice. Z monstrózní přestřelky si tedy za výhry 13:6 odvážíme tři bodíky.

JAMAJKA KOJETÍN 10:3

Mužstvo, které je v celé lize známé pro svou tvrdost a důraz se tentokrát postavilo našim. Celý herní projev soupeře byl navíc umocněn podporou z domácích ochozů. Jamajka Kojetín, to byl oponent do dnešního špílu. Už po dvaceti sedmi vteřinách otevřel skóre Dočekal, potom ale kontroval Jamajčan. Záhy na to zaznamenal svůj premiérový gól v ročníku Ondřej Dunovský, který svou trefu náležitě okořenil patřičnou oslavou. Posléze odpověděla Jamajka a bylo opět vyrovnáno. Jako správný kapitán se prezentoval Berka. Ten těsně před sirénou poslal svůj tým do vedení, 3:2. Druhá část byla naše. Bizek a Brulík rozhodli o navýšení skóre na stranu Mohelu. Ve třetí se prosadil kapitán A týmu Pudil, pak Dunovský a junior Bizek. Kojetín už jen snížil na 3:8. Potom si ještě připsali bodíky do kanady Pudil s Brulíkem a bylo vymalováno. Další tři body za výhru 10:3 putují do Mohelnice.

Rezerva tedy z víkendu bere plný počet kuliček. Trenér Tomáš Berka děkuje za pomoc klukům z A týmu a Juniorky. Taktéž chválí celé mužstvo za předvedený výkon. Super práce! Nutno dodat, že sobotní štaci z trenérského stanoviště řídil také David Petruška. Ten svými pro soupeře nečitelnými manévry nemalou měrou přispěl k zisku šesti bodů!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři