Logo klubu
Skip to content

Rezerva zachráněna! Chlapi udrželi příslušnost v soutěži! Gratulace!


 Muži B   
 Zveřejněno 08.04.2019 16:00

V neděli mužská rezerva odcestovala do Olomouce, kde se mělo rozhodnout o jejím dalším působení v Olomoucké lize mužů. Před turnajem našemu mužstvu náležela předposlední příčka o bod před Prostějovem. Playmakeři svůj předposlední zápas hráli před Mohelnicí, ten poslední souběžně s našimi na jiné hale. Díky prohře Prostějova v prvním klání už tedy našim stačilo vyhrát jediný špíl. Sečteno podtrženo, chlapi v momentě začátku svého prvního utkání potřebovali vyhrát, aby mohli slavit záchranu.

FBC Hranice B 6:4

Větší motivace v tomto zápase byla určitě na straně Mohelnice, protože Hraničtí už s A týmem postoupili do Národní ligy, kde budou jediným zástupcem z Olomouckého kraje, B tým už nemohl spadnout ze soutěže ani vyhrát ji vyhrát, a proto z jejich pohledu mohlo jít jen o čirou radost z tohoto krásného sportu. Na výkonu to ovšem znát nebylo, do zápasu obě strany daly všechno a makali naplno. Hned v čase 7:41 se to potvrdilo na mohelnické straně, to Sedmera vyrovnával na 1:1. Přesně 10 sekund na to si však Hranice uzmuly vedení zpět. Pak ale začala mohelnická smršť, která se projevila výrazným navýšením skóre, rezerva během 6 minut vstřelila 4 góly a odskočila Hranicím z dostřelu. Hranické pušky se nevzdaly a nakonec si vystřílely snížení na 5:4. Posledním hřebíčkem do hranické rakve byla ale branka Adámka. Zápas vyhráváme 6:4 a zachraňujeme Olomouckou ligu pro příští sezónu. Gratulujeme!

FBS Olomouc C 6:3

Ve druhém mači nám už o nic nešlo, ligu jsme zachránili, a proto byl pokyn jasný: „Užít si poslední zápas sezóny!“ To se povedlo náramně hned dvěma trefami Pudila v úvodu. Bohužel potom se probudila i Olomouc a třemi brankami otočila zápas. Potom to ale už byl mohelnický zápas, Pudil dokonal hattrick a připsal si i čtvrtý zásah, přidal se i Berka a Dunovský. Výhra 6:3 vypovídá o obrovské týmovosti a síle celého manšaftu. Chlapi totiž v posledních týdnech zapli, odmakali všechny zápasy i tréninky a výsledek je na světě. Z posledních 6 zápasů jich 5 vyhráli a fantastickým finishem zachraňují Olomouckou ligu. Trenér Berka tímto svým svěřencům děkuje za odvedenou práci, která přinesla úspěšné zakončení sezóny. S díky a chválou se připojujeme i my a přejeme zasloužený odpočinek, kvalitní letní přípravu a užitou příští sezónu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři