Logo klubu
Skip to content

Starší žáci DOMA bez bodu. Vyšší výkonnostní koš jim ale přináší množství zkušeností!


 Starší žáci   
 Zveřejněno 02.01.2020 09:10

Dva dny před Štědrým dnem odehráli domácí turnaj starší žáci. Ve vyšším výkonnostním koši je čekal Přerov a Olomouc, favorité na zisk titulu v celé Olomoucké lize starších žáků. Překvapili naši soupeře, nebo jsme doma dostali výprask?

FBC Přerov 1:5

Od 10:20 se nám na Mlýnské postavil třetí Přerov. Do zápasu jsme vstoupili dobře a po zásluze jsme vedli. V čase 1:12 našel Kapl Horáka. Potom se ale rozjel Přerov, který z velkého množství breaků dokázal pětkrát skórovat. My jsme nadále dobře kombinovali, ale gólově jsme se neprosadili hlavně kvůli nízkému počtu střel na bránu. V mači plném přesilovek a oslabení jsme tedy vsítili jen jednu branku, a proto s Přerovem prohráváme 1:5. Nutno říct, že dnes při Přerovu stálo trochu více štěstí, než stálo na naší straně. Tři body tedy putují na Hanou.

FBS Olomouc 1:14

V druhém špílenzí jsme vyzvali Olomouc. Olomoucké FBS přivedlo do svých řad dva hráče z Havířova a na průběhu mače to bylo znát. Od samého začátku to bylo utkání jen dvou jmen. Alexe Foltyny a Radka Stolárika, kteří si připsali devět a osm bodů do kanady. Naopak našim střelcům se nedařilo, jelikož brankář hostí předváděl fantastické výkony, všechno počapal. Jediným mohelnický zásah si připsal Daneček Kapl. I když výsledek 1:14 vypadá strašně, vůbec to tak strašné nebylo. Zápas jsme si užili, na palubovku naskočili všichni hráči kádru. Pro některé z nich to byl vůbec první mač za starší žáky. Ve výsledku jsme se pokusili si z tohoto střetnutí vzít co nejvíce, zapracovat na nedostatcích a příště předvést lepší výkon. Povede se nám to? Uvidíme hned 19. ledna v Olomouci.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři