Starší žáci jedou s výpraskem. V zasněženém Budišově se nedařilo.

Starší žáci
 Zveřejněno 29.01.2020 23:31

Na nedělní Olomouckou ligu starších žáků jsme jeli s oslabenou sestavou. Stabilní opory se nemohli zúčastnit, a tak dostali prostor hráči s menším ice - timem a špíleři z mladších žáků. Jak jsme dopadli? Už od rána bylo jasné, že dnes jdeme do těžkých bojů. Cesta do Budišova byla zamlžená, všude bylo bílo, značky byly pokryty sněhobílou pokrývkou. Chvílemi to vypadalo, že jedeme na konec světa než na ligový zápas.

FbC Asper Šumperk 9:1

V prvním mači jsme prospali první třetinu. Výsledek 0:5 pro nás znamenal prakticky konec bodových nadějí. První periodu zkrátka nemá smysl hodnotit. Pak jsme ale zamakali a odehráli pohledné dvě třetiny. Vytvořili jsme si množství šancí, ale bohužel jsme je nevyužili. Pouze jeden gólový zásah znamená vysokou prohru 1:9.

Fbc Topgal Šternberk 0:21

Druhý mač měl již jasný průběh. Vedoucí tým celé soutěže Šternberk hrál výborně. Všude jsme byli druzí, Topgal nás totálně přehrál. Nepodařilo se nám zapíchnout ani jednu vlaječku na šternberský Everest, a tak je naše brankové skóre na nule. Oporou nám byl brankář Honza Holátko. Ten sice obdržel 21 kuliček, ale minimálně dalších 40 jich chytil. Díky němu jsme nedopadli ostudně. Konečný výsledek 0:21 je tedy strašlivý, ovšem vždycky to může být horší.

Z víkendu tedy nemáme ani bod a z Budišova jedeme s prázdnou. V tabulce vyššího výkonnostního koše jsme poslední. Děkujeme soupeřům za zápasy a rodičům za podporu.