Starší žáci v Lipníku bodovali naplno! Lutín padl

Starší žáci
 Zveřejněno 05.11.2019 15:06

V neděli dopoledne se starší žáci vydali do Lipníka nad Bečvou, aby zde vinou sudého počtu týmů v lize odehráli pouze jedno utkání. Soupeřem našim klukům byl Lutín, který v Olomoucké lize ještě nebodoval. Tento mač byl proto pro naše chlapce povinností.

FBC Tornáda Lutín 5:3

Už od prvních minut bylo jasné, že se dnes bude hrát ve vysokém tempu. Naše převaha na míčku, kdy jsme kuličku na lopatách měli asi 80% herní doby, se brzy projevila. V čase 5:34 otevřel skóre mohelnický Opluštil, tři a půl minuty na to navyšoval mladičký Kapl, 2:0. To, co však Lutín zvládl na jedničky, bylo trestání našich chyb. Během jedné minuty jsme vyrobili dvě a rázem to bylo 2:2. Potom jsme však zásluhou Horáka, Mekysky a Papuka gólově odskočili a utkání si pohlídali. Lipník se zmohl jen na snížení. Za výhru 5:3 vezeme do Mohelnice tři body, nutno však dodat, že jsme mohli zvítězit daleko větším rozdílem, kdybychom proměňovali jasné příležitosti. Za zmínku stojí i výborný výkon muže v masce. Mezi tři tyče se dnes postavil Matěj Vašíček, věkem mladší žák. Ten pochytal nejeden soupeřův kontr a podržel tým. Pochvalu zaslouží ale celý tým, který vzorně reprezentoval klub a na lipnických palubovkách předvedl něco ze svého florbalového umění.