Logo klubu
Skip to content

Starší žáci v Olomouci opět vyhořeli. Nestačili na Asper ani na Šternberk.


 Starší žáci   
 Zveřejněno 22.01.2020 16:11

V neděli 19. ledna se družstvo starší žáků vydalo na výlet do Olomouce, kde v rámci vyššího výkonnostního koše vyzvalo Asper a Šternberk. Jak to šlo?

FbC Asper Šumperk 2:9

V prvním mači jsme se soupeřem dlouho drželi krok. Hra se přelévala ze strany na stranu. Zásluhou Mekysky jsme s Asperem hráli vyrovnaně, 2:2. Potom jsme byli vyloučeni za sekání, čehož Šumperk využil. V čase 23:40 Asper otáčel vývoj utkání. Do třetí periody jsme nastoupili rozhození a poslední dějství prohráváme 0:6. Kvůli tomu ztrácíme nadějně rozehrané utkání poměrem 2:9.

FbC Topgal Šternberk 0:9

Do druhého špílu jsme šli odhodláni. Sice proti nám stál jasně první tým ligy, my ale věděli, do čeho jdeme a chtěli jsme překvapit. Hráli jsme zodpovědně, dlouho jsme se drželi. Obrovský tlak nakonec vyústil v několik gólových příležitostí, které Šternberk zužitkoval. Na krásné kombinace a individuální techniku soupeře jsme neměli. Tři branky v každé periodě znamenají drsnou prohru 0:9.

V obou zápasech jsme na hřišti nechali všechno, i když to dnes nevyšlo. Body nevezeme, ale zlepšení šlo vidět. Vyšperkovali jsme nejenom techniku jednotlivců, ale i týmovou souhru. K zisku bodů ale pořád něco chybí. Byly to tvrdé boje, což dokazuje i zlomená hokejka jednoho ze špílerů, viz foto. Děkujeme za zápasy


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři