Starší žáci
 Zveřejněno 20.02.2020 16:45

V neděli 16.2. cestovali naši Starší žáci do Šumperka. Na hale zdejšího Gymnázia se opět rozjel výkonnostní koš. Mohelnice hrála s Olomoucí a Přerovem.

FBS Olomouc 0:8

V prvním utkání nás čekala Olomouc, aspirant na titul v soutěži. V první třetině jsme se drželi, výborně jsme bránili s hrozili z breaku. Ve druhé periodě se to bohužel zlomilo na stranu Hanáků. Ani skvělé zákroky Hrachoviny nezabránily smršti olomouckých gólů. Mač nakonec prohráváme vysoko, 0:8.

FBC Přerov 2:6

Druhý zápas začal hrozivě. Po první třetině jsme prohrávali s hratelným Přerovem už 0:4. Nezabalili jsme to a po gólech Horáka a Papuka jsme snížili na 2:4. Bohužel poté se nám nepodařilo proměnit množství šancí, mnohokrát zvonila tyč. Pak přišel jeden protiútok Přerova a bylo po zápase. Nutno podotknout, že dnes to bylo hodně o brankářích. Oba muži v masce předvedli fantastické zákroky, pochvala. I když jsme Přerovu podlehli 2:6, tak naše hra se pomalu zlepšuje. Už to konečně začíná vypadat jako florbal.

Z víkendu tedy bez bodu. Ale i přesto děkujeme našim hráčům, soupeřům, rozhodčím, pořadatelům a rodičům za utkání.