Logo klubu
Skip to content

U Elevků se o víkendu dvakrát zablesklo stříbrně. V Olomouci i v Šumperku jsme byli druzí.


 Elévové   
 Zveřejněno 18.12.2019 22:11

V sobotu brzy ráno se obě kategorie Elevů vydaly na své zápasy. Kategorie 09 cestovala do Šumperka, tým 10 jel do Olomouce. Oba manšafty doplnili i hráči mladší kategorie, Přípravky. Více v řádcích níže.

Mohelnice 09

Do Šumperka cestoval tým 09 pod vedení Tomáše Berky a Josefa Dočekala, špílerů mužské rezervy a dlouholetých trenérů mládežnických kategorií. Naši Elevci na šumperských parketách narazili na Lutín, Asper Šumperk, Prostějov a Lipník. Celým turnajem jsme prokráčeli jen s jediním zaváháním. Tři vítězné zápasy tedy znamenají zisk stříbrných medailí. Celkově turnaj hodnotíme velice kladně, hráči z Přípravky se zapojili do herní taktiky Elevů výborně. O pohledné i herně vyspělé akce a dravost po míčku nebyla nouze. Trenéři celý tým chválí.

Mohelnice 10

Elevci, jedoucí pod taktovkou zkušeného coache Venci Dočekala a florbalového štamgasta mužské Rezervy Davida Petrušky do Olomouce, se také předvedli v tom nejlepším světle. Do cesty se jim na Roosveltově postavila Olomouc 09, Olomouc 10, Lutín a Přerov. Stejně jako v Šumperku, tak i v Olomouci jsme doplnili kádr špílery z Přípravky. No, a opět se na hřišti přípraváci neztratili a podali dobrý výkon. Turnaj plný gólů, zvratů a šancí se líbil nejen trenérům, ale i fanouškům, kterých dojelo do Olomouce opravdu hodně. Podobně jako ze Šumperka vezeme v konečném důsledku za jednu prohru stříbro. Trenérský štáb děkuje svým svěřencům za sobotní olomouckou výzvu.

Stříbrný víkend se za námi, my nesmíme zapomenout na rodiče. Za fanouškovskou kulisu jim také posíláme jedno velké díky a těšíme se na další turnaje, zejména na ten vánoční, na XMAS cup.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři