Logo klubu
Skip to content

V prosinci jsme bojovali nejen na hřištích, ale i fandili v O2 aréně


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 01.01.2019 19:45

Poněkud pozvolnější prosincový program z důvodu domácího mistrovství světa mužů nabídl pouze 6 zápasů. Celková bilance nejstarších 4 mohelnických kategorií byla 3 výhry a 3 prohry s celkovým skóre 38 vstřelených a 27 obdržených branek. Mimo jiné jsme na domácí půdě Městské sportovní haly Mlýnské odehráli klubový teambuildingový turnaj XMAS cup 2018.

Kategorie mužů A pod taktovkou Tomáše Dokoupila byla v prosinci stoprocentní. Po výhrách 10:4 nad FBC VÁLEC Český Těšín a 8:3 nad TJ Sokol Kostelec na Hané – HK se vyhoupla na třetí místo Regionální ligy mužů a útočí na postupové pozice do Divize. Dobrá práce chlapi!

V Rezervě po prosincových kláních tak veselo nebude. Muži B na turnaji v Hranicích na Moravě úspěšní nebyli a po prohrách s 2:5 s FBC Droždínem a 8:9 s FBC Beerboys TJ Libina se stále v Olomoucké lize mužů nachází na jedenáctém místě se 3 body. Nutno dodat, že předvedená hra výsledkům neodpovídá, muži a žena nechávají na hřišti všechno, makají a dřou, ale vytoužené body zatím nepřichází. Tak snad v novém roce 2019 už konečně Béčko urve nějaké body a vyhoupne se ze sestupových pozic.

Kategorie juniorů měla v prosinci volno. Všechny zápasy byly odloženy a kluci se tak mohli soustředit na své individuálních florbalové dovednosti, týmovou taktiku, souhru, zvyšování kondice a v neposlední řadě na své přítelkyně, rodiny a kamarády během vánočních svátků.

Dorostence čekala v prosinci těžká zkouška, když se v Uničově utkali s vedoucím týmem 2. ligy dorostenců FBC ZŠ Uničov, kterému po vyrovnaném souboji podlehli 1:4. Druhý, o poznání lehčí zápas, kluci v Uničově sehráli s FBC Topgal Šternberk Veterans, s nímž si poradili v poměru 9:2. Po tříbodovém zisku se dorost stále drží na třetím místě soutěže hned 2 body za druhým Přerovem.

Poslední florbalovou akcí roku 2018 byl již tradiční a všemi oblíbený teambuildingový turnaj XMAS cup, který se velice podařil. Všechny kategorie utužily svoji partu a do roku 2019 vstupují dobře florbalově naladěni.

Mimo jiné se náš klub vydal na Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze do O2 arény podpořit české barvy v bojích o cenné kovy.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři