Logo klubu
Skip to content

Vánoční turnaj X-MAS CUP 2018 - přihlašovací pokyny pro mládežnické kategorie


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 26.11.2018 18:37

Vážení rodičové a florbaloví příznivci,

rok se sešel s rokem a je zde další ročník dlouho očekávané klubové akce s názvem XMASCUP 2018.

XMAS CUP se uskuteční na MSH Mlýnská ve čtvrtek 27. 12. 2018 od 8:00 - 14:30 hod.,v uvedeném čase se na základě losování odehrají vzájemná utkání zvolených týmů naší mládeže (přípravka, elévové, mladší žáci, starší žáci) a jejich rodinných příslušníků, kteří jsou tímto srdečně zváni na tuto akci. Účastnický poplatek mládeže činí opět 100 Kč/osobu a dospělí 150 Kč/osobu. Poplatek zahrnuje startovné, teplý oběd, nealkoholické nápoje pro děti a pro rodiče bude připravené i točené pivo, káva apod. Celé poledne bude zajištěna hudba a zábava – a možná přijde i Ježíšek. Vítáni jsou všichni rodiče i příznivci sportu s přáním se dobře pobavit a nejlépe s malým vzorkem domácího cukroví či chlebíčků.

Takže neváhejte, opusťte pohádky či vánoční dobroty a přijďte si s námi zasportovat. Vezměte si sportovní oblečení, vhodnou obuv a hlavně dobrou náladu (kdo nemá hůl, nezoufejte – v klubu půjčíme, ale vlastní je vítána). Kdo nemůže či nechce hrát, může naše týmy podporovat z hlediště, ovšem pokud chce teplý oběd, zaplatí také již uvedený poplatek.

Z organizačního hlediska prosíme rodiče, aby se přihlašovali do dokumentu - https://goo.gl/forms/xZI1qPD9ERMbnSx53, nejpozději do 12. 12. 2018. Poplatek za zúčastněné osoby předejte trenérům kategorie, ve které Váš syn/dcera hraje. Děkujeme a budeme se na Vás těšit :-)


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři