Logo klubu
Skip to content

Víkendový nájezd na Uničov pro Elevy dopadl stříbrně!


 Elévové   
 Zveřejněno 25.11.2019 16:15

Víkendový florbalový maraton zavedl naše Elevy do Uničova. V nedalekém městě se nejprve v sobotu představil tým Mohelnice 10, v neděli na zelený povrch vyběhla v zelených dresech Mohelnice 09. Jak to celé dopadlo?

V sobotu hrála FBC Mohelnice 10. Mužstvo převážně složené z hráčů ročníku 2010 se na uničovském povrchu potkalo nejprve s Lutínem, Olomoucí, Uničovem a Litovlí. Tři ze čtyř zápasů skončily v náš prospěch, ovšem v souboji o první místo jsme podlehli FBS Olomouc. Ze soboty si tedy vezeme krásné druhé místo. Trenéři chválí florbalový výkon Elevků, ale i hlasivkový výkon rodičů. Podpora z publika byla opravdu neskutečná. Díky!

Nedělní mače na Gymplu v Uničově Mohelnici 09 přisoudily Přerov Plameny, Lutín, Stars a Přerov Ďábly. Tým plný elánu a nadšení ze hry výsledkově nestačil jen na Přerov Ďábly, kteří nás nakonec udolali nejtěsnějším možných rozdílem, 12:13. Konfrontace o první místo zase nedopadla, a tak také z neděle vezeme stříbro. Pověstný klobouk dolů smekáme před hráči i rodiči. Mohelničtí špíleři stejně jako v sobotu na hřišti nechali vše. Rodiče opět nechali vše na tribuně. Chválíme, děkujeme.

Víkendový nájezd na Uničov tedy končí pro Mohelnici stříbrně. Dobře zorganizované turnaje jsme zvládli nejen florbalově, ale i edukačně. Mohelničtí Elevci tedy kráčí svou florbalovou cestou dále, momentálně na stříbrné vlně. Dobrá práce!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři