Logo klubu
Skip to content

Ze Senice starší žáci vezou tři body! Na Šumperk nestačili, Prostějov poráží.


 Starší žáci   
 Zveřejněno 15.10.2019 15:51

V neděli se odehrálo třetí kolo Olomoucké ligy starších žáků. Ani mužstvo Mohelnice zde nechybělo a v Senici na Hané se střetlo s Asperem Šumperk a SK K2 Prostějovem. Jak to celé dopadlo?

FbC Asper Šumperk 4:6

První zápas dne z naší strany nebyl dobrý. Klukům chyběl týmový duch, hrálo se hodně individuálně s tlakem do brzkého zakončení. Když jsme po několikáté inkasovali po neobsazeném hráči na středu, vypadalo to s námi špatně. Za stavu 1:6 jsme se však probudili a chtěli se zápasem ještě něco udělat. Dva góly Mekysky a jedna trefa Papuka znamenala jen snížení na 4:6. Po kontroverzním výkonu tedy s Asperem ztrácíme body prohrou 4:6

SK K2 Prostějov 8:6

Druhý špíl se nám již povedl o něco více. I když se nám podařilo spálit nemálo šancí, dokázali jsme také vsítit osm branek, z nichž pět zaznamenal Mekyska, který dnes opravdu zářil. Prostějov odpověděl šesti trefami. Zápas jsme zvládli, ovšem zbytečně jsme ho zdramatizovali. Nebýt několika spálených šancí, mohli jsme si v klidu dokráčet pro pohodové tři body. Nakonec tedy Prostějov porážíme 8:6. První výhra v sezóně znamená první tři body do tabulky, kde se momentálně nacházíme na šestém místě.

I přes nezdary si odvážíme důležité tři body, které jsme oslavili závěrečným popěvkem. Ten utužil týmový duch do dalších bojů a naznačil, že příště již dovezeme plný počet bodů. Celý tým chválíme za bojovnost a za vzornou reprezentaci klubu, děkujeme.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři