Logo klubu
Skip to content

Kontakty

Mgr. Klára Strupková
sekretář klubu
Mgr. Pavel Grünwald
objednávky zboží a textilu
Bc. Radim Lukas
šéftrenér mládeže
Mgr. Klára Strupková
pořadatelská služba

Výkonný výbor

Mgr. Pavel Grünwald
předseda klubu, statutár

 

Ing. Petr Přikryl
místopředseda klubu

 

Mgr. Klára Strupková
člen VV

 Webové stránky

Ing. Petr Přikryl
správce webu

Konktakty na hlavní trenéry

Jméno Email Telefon Licence
Muži AJiří Šinclsincl.j@fbcmohelnice.cz+420 607 182 930D
Tomáš Pudilpudil.t@fbcmohelnice.cz+420 702 436 764C
Muži BJosef Dočekaldocekal.j@fbcmohelnice.cz+420 722 712 028C
JuniořiTomáš Pudilpudil.t@fbcmohelnice.cz+420 702 436 764C
Filip Hellerheller.f@fbcmohelnice.cz+420 605 439 833D
Dorostenci/Starší žáciRadim Lukaslukas.r@fbcmohelnice.cz+420 737 524 729 B
Adam Souralsoural.a@fbcmohelnice.cz+420 730 628 896 D
Maxián Přikrylprikryl.m@fbcmohelnice.cz+420 770 601 024 D
Mladší žáciTomáš Berkaberka.t@fbcmohelnice.cz+420 607 006 597C
Šimon Chovanecchovanec.s@fbcmohelnice.cz+420 739 958 813 C
ElévovéJosef Dočekaldocekal.j@fbcmohelnice.cz+420 722 712 028C
Ondřej Poštulkapostulka.o@fbcmohelnice.cz+420 732 526 932D
PřípravkaZdeňka Kaplovákaplova.z@fbcmohelnice.cz+420 777 946 864C
Klára Strupkovástrupkova.k@fbcmohelnice.cz+420 774 202 247C
Jiří Hňoupekhnoupek.j@fbcmohelnice.cz+420 733 695 062D

Hlavní partneři

Partneři